Bledi Strakosha feston Krishtlindjen 365 ditë në vit!

Moderatori i njohur Bledi Strakosha duket se mezi po i pret festat e fundvitit! Edhe pse për të atmosfera e festave ka mbizoteruar 365 ditë të vitit. Të paktën në ambjentin e shtëpise së tij ka ndodhur kështu. Në një postim në profilin e tij në facebook, moderatoi i “Mirësevjen” në RTSH, ka publikuar një foto ku duket pema e Krishtindjes dhe Vitit të Ri e ndriçuar dhe e zbukuruar gati për të pritur festat, e shoqëruar me shkrimin:

“Që thoni juve, unë s’e kam hequr pemën e Vitit të Ri gjithë vitin I <3 Christmas”

bledi strakosha pema e vitit te ri krishtlindjet (1)

E ndërsa Bledi është gati për festat më të bukura të vitit po ju si jeni me përgatitjet?

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.