Top Channel së shpejti me një format të ri

Pranvera mesaduket e ka gjetur me energji pozitive gjigandin mediatik shqiptar Top Channel, duke punuar kështu me vrull për të çelur emisione dhe programe...

Arta Tozaj braktis Top Channel: Ndërpreva bashkëpunimin sepse Drejtori i Informacionit ndryshoi tarifat e...

Pas disa vitesh punë si korrespondente e TCH në Bruksel, që prej një jave gazetarja e mirënjohur Arta Tozaj ka vendosur ta ndërpresi bashkëpunimin...

‘Dance With Me’ rikthehet përsëri me sezonin e tretë

Pas sukseseve të padiskutueshme të dy sezoneve të para, spektakli i kërcimit me VIP-a nën produksionin e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut duket se...

Konfirmohet sezoni i dytë i “Tu Si Que Vales Albania”

Tashmë të rejat e sezonit të ri televiziv i cili do të fillojë vjeshtën e ardhëshme, kanë filluar të dalin dalëngadalë. Ndërsa edhe për...

“IN” nga e hëna me programacion më të pasur

Ashtu siç ju kishim informuar edhe më parë rreth ribrandimit të "MAD Albania", i cili u rinovua tërësisht duke u riemëruar si "IN", ndryshim...

EKSKLUZIVE | Zbulohen emra të rinj nga “Your Face Sounds Familiar”!

Ndërsa të gjithë po bëhemi gati të presim spektaklin risi të Televizionit Klan, "Your Face Sounds Familiar", i cili  edhe pse ishte premtuar që...

“Gjeniu i Vogël” nga 5 Marsi në TV Klan

Spektakli i zbulimit të talenteve të rinj në fushën e muzikës, në Televizion Klan, tashmë i ka gjetur pretendtët për të zënë fronin e...

INTERVISTË EKSKLUZIVE | Sara Khan (Sadna): Ndjehem gjysëm Shqiptare, mësimi i Shqipes në planet...

Ajo është një nga personazhet më të përfolur në Shqipëri të momentit, nuk ka ditë që nuk flitet për të. Është bërë mjaft e...

Blind Taste rikthehet në Mars

Ashtu siç ju kishim informuar ekskluzivisht para disa kohësh për konfirmin e game show-t të kulinarisë Blind Taste, tashmë gjithçka ka filluar të zbulohet. InfoMedia...

Së shpejti një televizion i ri në median shqiptare

Mesaduket së shpejti medias shqiptare do ti shtohet edhe një televizion i ri, i cili frymëzimin e ka pikërisht nga portali i tij online....

Dy personazhe shumë të dashur për Shqiptarët së shpejti në vendin tonë

Ata janë dy personazhe mjaft simpatikë, të njohur për publikun  Shqiptarë, kryesisht fansave të serialit "Bidai", por edhe më gjerë, pasi emrat e tyre...

EKSKLUZIVE | Sokol Balla rikthehen edicioni e orës 22:30 në Top Channel

Duke filluar që nga mbrëmja e së dielës (31 Janar) , mbrëmjes se programacionit në Top Channel do ti shtohet edhe edicioni informativ i...

Rikthehet A1 Report

Pas shkrirjes së tij në fillim të Shtatorit të vitit të kaluar, televizioni informativ A1 Report, i cili u shkri në dy televizione të...

EKSKLUZIVE | Zbuloni kategoritë e “Top Awards”

Ashtu siç tashme jemi informuar te gjithe, eventi risi i vitit qe do te vij pikerisht nga Top Channel, i ngjashem nga MTV Awards,...

Zbuloni se kur do ta shihni Ledionin me emisionin e tij të ri

Para pak muajsh ju informuam ekskluzivisht se  moderatori i Top Channel, Ledion Liço, së shpejti do të vinte me një emision të ri i...

X Factor anullohet edhe për këtë vit

Pas anulimit të edicionit vitin e kaluar, mesa duket X Factor, spektakli në zbulimin e talenteve të rinj muzikës ndër më të famshmit në...

“Your Face Sounds Familiar” zhvendos muajin e premierës

Ndryshe nga ç'ishte informuar më parë, formati më i ri në TV Klan, i cili sidomos javët e fundit është një ndër spektaklet më...

Niko Komani vendos të mos i ndahet më ekranit, ja se ku do e...

Skualifikimi disa javë para finales në "Dancing...", nuk e dekurajoi Niko Komanin, përkundrazi e bëri atë që të dashurohej edhe më tepër me kamerat...

EKSKLUZIVE | Vedat Ademi në “Your Face Sounds Familiar”?!

Formati i rradhës me VIP-a në Televizionin Klan "Your Face Sounds Familiar", i cili do të moderohet nga Alketa Vejsiu që pritet të fillojë...

Zbuloni datën e fillimit të ‘Stop’ në TV Klan!

Sapo zbuluam para disa javesh ekskluzivisht emrin e emisionit me te ri investigativ ne Televizionin Klan, "STOP" i cili do te moderohet nga Sajmir...

Rezart Aga: Ja pse isha në TV Klan

Pas lajmit të përhapur prej "Lapsit" se producenti i Top Channel, Rezart Aga mund të ishtë në bisedime për  një pozicion të ri në...

EKSKLUZIVE | Ja urimi i Vjollca Hoxhës me rastin e 14 vjetorit të Top...

Tepër origjinal dhe mjaft të bukur, kështu mund ta citojmë urimin dhe falenderimin e Presidentes dhe Drejtores së Përgjithshme të Top Media, Vjollca Hoxha. Info...

Zbuloni këngën përshëndetëse të fundvitit nga Top Channel!

Tashmë jemi në atmosferën festive të kremtimeve të fundvitit, ku ashtu si çdo vit është bërë traditë e Top Channel, që në javët e...

EKSKLUZIVE| Anjeza Maja: Ku ka më mirë se në shtëpinë e të gjithë shqiptarëve

Anjeza Maja, moderatore e shumë emisioneve dhe spektakleve shqiptare, me një karrierë të pasur televizive së fundmi po shfaqet në ekranin e Top Channel...

Dorina Mema: Nuk kam shënuar ende asnjë humbje në kalendar

Dorina Mema, trupi më i bukur i bodybuilding, një vajzë e cila karrierën e saj e ka ngritur tek besimi në vetvete dhe ambicia...

EKSKLUZIVE | Niko Komani: Në shtëpi nuk mbaj televizor!

Ai është një nga personat më "funny" por edhe shumë i çuditshëm për disa. Shpesh e shikojmë në rrugët e kryeqytetit të shoqëruar me...

Ekskluzive|Omar Arnaout: Jam i lumtur që do të këndoj në vendin e të parëve...

Ai është një nga personazhet më të dëgjuar të momentit në Shqipëri por edhe më gjerë. Një adoleshent, i cili i bëri për vete...

EKSKLUZIVE | Florian Agalliu: Dancing With The Stars një sfidë që duhet fituar!

Florian Agalliu është një nga aktorët më simpatik të kohëve të fundit. Aktori i teatrit, ku sezonin e kaluar performoi në shfaqjen “Shiko kush erdhi”, është...

“STOP” ndryshon traditën e transmetimit të serialeve në Klan

Ditë e djeshme, ashtu siç ju informuam nga burimet tona në TV Klan rreth emisionit të ri të Saimir Kodrës dhe Gentjan Zenelit në...

Albatros Rexhaj: Në Dancing With The Stars kam dal një lloj Piter Pani në...

Albatros Rexhaj është një ndër emrat më të dëgjuar në trojet shqiptare për penën e tijë. Shkrimtar i shumë librave dhe fitues i shumë...

Ekskluzive | Saimiri dhe Genti vijnë së shpejti në Klan me “Stop”!

Ashtu siç e kishim njoftuar edhe më parë, pas mbylljes së Agon Channel, dyshja e moderatorëve të emisionit investigativ "Ça Thu", u transferuan në...

Ekskluzive| Ja se ku do ta shihni Albën në televizion!

Ashtu siç iu kishim njoftuar edhe me pare, Alba Cobaj, vajza simpatike konkurente e edicionit te tetë të Big Brother, e cila pas daljes...

“Fate të Kryqëzuara” nga Dhjetori në TV Klan

Një ndër serialet me të ndekura në Turq ashtu siç e kishim njoftuar edhe më parë tashmë do të vijë edhe për publikun shqiptar....

Ledion Liço së shpejti me emisionin e tij më të ri!

Gjatë verës përvëluese ju kemi informuar se ndryshime të mëdha do të vinin në programacionin e Top Channel. Dhe tashmë janë shumë pak para...

Adelajda Xhamani nuk do të jetë konkurente në “Në 1 Javë”!

Misteret janë shtuar për emisionin e ri me Arbana Osmanin, ku nuk kanë munguar as aludimet e para nga disa faqe në rrjetet sociale...

Fest 54 | Për herë të parë prezantimi i këngëve në Radio Tirana

Festivali i Këngës në RTSH ka zbuluar tashmë të këngëtarët dhe jo më larg se dje u njohëm edhe me tre prezantuesit. Por ky...

A do jetë Ledioni prezantuesi i “The Voice”?

Fillimi i sezonit të ri televiziv e shoqëroi median shqiptare me një sërë thashethemesh ku në to vihej në dyshim nëse moderatori i Top...

Intervistë Ekskluzive | Nilsa Hysi nga “The Voice” në Festivalin e Këngës në RTSH

Amosfera festive në fundvit është nga periudhat më të bukura për të gjithë, veçanërisht për artdashësin, për të cilin ngjarjet artistiko-kulturore janë të larmishme. Megjithatë,...

Tea e Big Brother në një lidhje të re? Ja përgjigjia!

Pas ndarjes me Vesel Kurtishaj, menjëherë në portalet online kanë nisur aludimet për një lidhje të re të Teas me një partner të ri,...

I Can Do That, ja data e premierës!

InfoMedia Albania zbulon datën e premierës së “I Can do That” “I Can do That” formati më i ri ndërkombëtar, që parashikohet të jetë një...

Intervistë Eksluzive | Veseli i Big Brother: Kika dhe Kristi? Njërëz që bëjnë gjithçka...

Veseli, djali nga Prizreni i cili u bë i famshëm dhe mjaft i preferuar për publikun, në spektaklin e Big Brother, ku doli si...

Veseli dhe Tea drejt ndarjes?!

Mesa duket çiftet fryt i Big Brother 8, të gjitha po përfundojnë pa sukses. Pas ndarjes së çiftit më të përfolur Albës dhe Diedonit,...

‘Mafia’ së shpejti në Digitalb – Ja të rejat!

Edhe këtë sezon televiziv, Mafia, loja televizive në Digitalb do të rikthehet me disa ndryshime në organizimin e vet. Info Media Albania, ka arritur...

MasterChef 3 me një audicion të veçantë!

A e mbani mend nga viti kaluar episodin e audicioneve të MasterChef ku skuadra e kombëtares shqiptare ishte juria e cila vlersonte pjatat e...

Zbulohet data e fillimit të emisionit më të ri në Top Channel!

'Në Shtëpinë tonë', kështu titullohet emisioni i ri i paradites në Top Channel, një program i cili ka për qëllim të informojë publikun shqiptar...

Pas akuzës së bërë nga Olti Curri, reagon Veseli: I këshilloj Oltit të ndryshojë...

Para disa ditësh, vetëm 24 orë para fillimit të spektaklit Dance With Me në Tv Klan, u publikua lajmi se Veseli i BBA, konkurent...

Zbulohet mashtrimi i Lapsit me 75.000 rrefugjatë sirianë!

Pamvarsisht se janë paditur në gjykatë për shpifje portali Lapsi, i Armand Shkullakut dhe Andi Bushatit, vijon të trillojnë lajme. Kësaj here ky portal...

Ja cilët janë disa nga konkurentët e parë të MasterChef Albania 3!

Vetëm pak orë kanë mbetur nga fillimi i formatit të kulinarisë në Top Channel, MasterChef Albania, i cili nga sonte nis edicionin e tij të tretë. Anissa Quintanilla...

Anjeza Maja dhe Alban Musa prezantuesit e programit të ri day time në Top...

"Në Shtëpinë tonë" është programi me i ri day time që do të nis shumë shpejt në Top Channel. Vetëm dy ditë më parë ne ju...

Fundim Gjepali, shefi i ri i Masterchef Albania!

Fundim Gjepali, është ky emri i shefit që do të zerë vendin e Gëzim Musliaka ne edicionin e tretë të MasterChef Albania. Pas dy edicionesh...

Ky website përdor “cookies”. Duke lundruar në website ju pranoni përdorimin e këtij informacioni nga ana jonë. Njihuni me politikën tonë të privatësisë.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close