Dashuria huton Ilva Taren!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Gazetarja Ilva Tare si cdo mbremje para emisionit Tonight ne Ora News, ka njoftuar publikun nepermjet nje statusi ne faqen e saj ne Facebook mbi te ftuarin e radhes. Ajo qe na cudit eshte se Tare kete here ngaterron detyren e te ftuares, ku sipas asaj qe lexojme Milena Harito eshte Ministre e Kultures!! Ne fakt Ministre Kulture eshte Mirela Kumbaro Furxhi, dhe persa i perket Milena Haritos eshte Ministre shteti per inovacion.

ilva tare ehuton eduart selami

Kot nuk thone qe dashuria te ben te humbasesh ne mes te reve!!!

Kujtojme qe gazetarja Ilva Tare nje jave me pare ka bere publike historine e saj te dashurise me deputetin e PD, Eduard Selami.

Artikulli paraprakMeryem Uzerli i rikthehet aktrimit
Artikulli tjetërErmal Mamaqi gjobitet nga Policia rrugore