Dua Lipa artisja më e nominuar për BRIT Awards, lë pas dhe Ed Sheeran!

Dua Lipa është shqiptarja që po korr sukses në tregun botërorë.

Së fundmi ajo ka mundur të mund të gjithë me nominimet për çmime në ceremoninë e përvitshme BritAwards.

Ajo do të jetë e nominuar në kategoritë për Depërtimin e Vitit në Britani, Albumin e Vitit, Femra e Vitit, Këngën e Vitit dhe Videon e Vitit, të gjitha këto çmime me rëndësi të madhe.

5 nominime për Brit Awards!!! Si është e mundur!!! 2018 vazhdojmë”, ka shkruar ajo në tweeter.

Dua Lipa ka lënë prapa edhe yjet si Ed Sheeran i cili ka 4 nominime.

Marrë nga intv.al

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.