E akuzojnë për ‘photoshop’, reagon ashpër Big Mama

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, së fundmi publikoi një fotografi mjaft atraktive për ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo u fotografua sipër një ulëse me një nga fustanet e dyqanit të saj, me një hapje te pjesa e këmbës.

View this post on Instagram

Mamas fashion 😜

A post shared by BigMama (@bigitos) on

 

Teksa vinte në pah vetëm njërën këmbë, poza në fjalë bëri që këmba e saj tjetër të mos shihet, pasi ishte mbuluar nga fustani.

Kjo çoi fansat të dyshojnë që këngëtarja ka përdorur ‘photoshop’ në këtë fotografi, duke bërë që këmba e saj të “zhduket”.

Foto: Big Mama/InstaStory

“Ja ku e kam këmbën po nga fustani nuk më duket, shyqyr Zotit nuk jemi aq debila sa ju të bëjmë asi kiksa me zhdukë këmbën me photoshop. Nuk di pse merrem. Me ju t’ju jap sqarime kur truri juaj aq kupton”, ka shkruar këngëtarja në InstaStory.

Big Mama përndryshe përveç gazetarisë dhe muzikës, kohëve të fundit ka zgjeruar aktivitetin e saj edhe në biznes. /Telegrafi/