Eiza Gonzalez me sexy se kurre

Aktores Eiza Gonzalez ose e njohur si Nikki te ‘Dashuri te Verteta’ ne Vizion + nuk i interesojne kilet e marra per personazhin qe iu desh te luaje. Ajo qe ka me shume rendesi per te eshte te duket e mahnitshme dhe mesa duket ia ka arritur.

Ja sesi aktorja simpatike terhoqi shikimet e te gjitheve ne Texas, Austin.

Eiza-Gonzales-1

 

Pervec kesaj fotoje te publikuar ne Instagram Gonzalez ndau edhe nje foto tjeter duke prezantuar mikun e saj me te ri.

Eiza-Gonzales-2

 

Eiza Gonzalez nuk do te jete vetem nje perbindesh ne serialin ‘Del crepúsculo al amanecer’ por dhe nje grua e dashuruar ne filmin ‘All hail the squash blossom queen’, qe do te filloje xhirimet keto jave.

IMA / I. DODA