Fillon shitja e biletave për Fest 56

RTSH ka njoftuar fillimin e shitjeve të biletave për Festivalin e 56-të të Këngës.

Për të gjithë ata që do duan ta ndjekin nga skena e Pallatit të kongreseve Fest 56 mund t’i gjejnë biletat në sportelin e Pallatit të Kongreseve, si edhe në sportelet e Radio Tiranës dhe Televizionit Shqiptar.

Festa më e madhe e muzikës shqiptare është fare pranë. Emrat e njohur të këngës, të ftuarit specialë, elementet e show-t dhe pjesëmarrja e kantautorit të njohur italian Ricardo Cocciante , janë një garanci më shumë jo vetëm për Festivalin, por edhe për festat e fundvitit.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.