Fiori Dardha ironizon Alketa Vejsiun. “Na mbytën Super-at”

Moderatorja e emisionit “Fiks Fare” Fiori Dardha nuk ka duruar më superlativat që i vë spektakleve të veta moderatorja Alketa Vejsiu. Ajo në një postim në Instagram ironizon shprehjen “Super” që Alketa e përdorë pa u kursyer. Ja se çfarë ka shkruar ajo konkretisht:

super alketa vejsiu

E në fakt, po të keni qënë të kujdesshëm Alketa Vejsiu nukasnjehere nuk e ka fshehur modestinë për produksionet e saja dhe shprehjet “Super Produksion” apo “Super Spektakël” janë kryefjalë në çdo event. Mesa duket modestia e tepruar e Alketës, e ka irrituar Fiori Dardhën duke i sygjeruar koleges që të lërë publikun ta vleresojë.

IMA / G. Qerimi

REKLAMA
loading...

15 Komentet

  1. U be kjo Fjori Dardha te shaje Alketen. Alketa e le kete vite drite pas, po ti fjori nuk di te besh nje gje te hajrit aman. Ik moj se je bere pordhacja madhe dhe pa kulture qe kur hyre ke FIKS FARE! Sot je neser nuk je me.

  2. Alketa eshte super me gjithe kuptimin e fjales, cdo program qe ka realizuar e ka shndritur, tani jane ca debile qe komentojne me ironi, se i prishi pune dancing with the skars, ups me falni “stars”, dhe o burra hajde ta mposhtim! Alketa vazhdo zemer je me e mira. Fjori po fjor do mbese ke trute

  3. Po rrini moj goca rehat tashi, mos na beni gili vili se Fiori mire e ka. Del ajo Alketa se motorr i prishur e ben si interesante. Imagjino sa turp, deshen te merrnin edhe DWTS, dmth ta vidhnin si pa te keq, por nuk te le Holta dulaku. Dancing with the stars eshte 1000 here me i mire se ky DWM. kalofshi mire. :p

  4. Alketa eshte copmishi me dy hune,me falni me dy sy 😛
    Lat nam,Alketa nuk do veten,jo me te doje nejrezit.Se po ta donte nuk vinte te kasapi..Eshte me komplekse,e atashuar pas Grabockes,e cila e nxorri nga Zullumi…

  5. Po te drejt ka fiori.fundja mendimin e saj tha!kjo alketa super emision super financues super po*dh super trr*pa.na hapi barkun

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.