Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na duhet për verë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na

Chrissy Teigen dukej një mrekulli me flokë të errët, por gjejeni çfarë?  Sezon i ri, flokë të rinj! Vera duket i thërret flokët bjond dhe ja! Chrissy është zyrtarisht bjonde!

Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na

Teigen e dokumentoi procesin e ndryshimit të flokëve përmes disa postimesh në Instastory dhe me flokët e rinj, është gati për diell dhe plazh! Modelja zgjodhi tone të ngrohta, fiks çfarë na duhet për pranverë!

Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na

Rezultatin final s’e ka publikuar ende, por kaq mjafton për të na frymëzuar për ndryshimin e radhës. Flokët bjondë apo fije më të hapura që i bëjnë flokët të duken si të përkëdhelura nga dielli, janë bërë për këtë sezon, prandaj nëse kishit ndonjë dyshim, e dimë që e hoqët tani.

BurimiAnabel
Artikulli paraprakPër kë e kishte?! Habit Mevlani: Dënimi më i madh në jetë është kur dashuron personin e gabuar!
Artikulli tjetërJasmina tregon arsyen përse nuk u transmetua asgjë nga ajo që do zbulonte për Andin