Isli Islami dhe Xhemi Shehu prezantuesit e “Red Carpet” në “Top Awards”!

Mbrëmja e 24-Qershorit po afron, nata e madhe ndarjes së çmimeve muzikore Top Music Awards që vlerëson artistët më të mirë të vitit duket se në edicionin e tij të parë do të ofrojë një event unik si asnjëherë tjetër në Shqipëri.

“Red Carpet” në të cilin do të parakalojnë të ftuarit “V.I.P” të kësaj mbrëmje, këtë vit do të ketë një rëndësi tepër të madhe, për herë të parë do të trasmetohet në ekranin e Top Channel, ndryshe nga çfarë ishim mësuar në edicionet e “Top Fest” që trasmetohej vetëm në Digitalb, duke bërë që këtë vit të ketë një audiencë më të gjërë. Transmetimi do nis në orën 20.00.

Produksioni i “Top Awards” ka vendosur të na suprizojë, duke zgjedhur një dyshe prezantuesish për “Red Carpet” vërtetë interesant! Dy prezantuesit do të jenë Isli Islami dhe bukuroshja Xhemi Shehu, dy figura televizive shumë të njohura të Top Media-s, dhe padiskutim produksioni ka bërë zgjedhjen e duhur. Apo jo?!

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.