Ja kush është producenti i ri i Big Brother Albania 9

Përveç risive dhe të rejave që ky edicion i 9-të i Big Brother Albania, do të sjell përsa i përket formatit, të reja do të ketë edhe në stafin drejtues të këtij projekti gjigand të Top Channel.

Pas largimit të Zefina Hasanit, e cila drejtoi produksionin në edicionin e kaluar, tashmë në Big Brother, do të vij një tjetër person i cili do të jetë producent i spektaklit reality më të ndjekur në Shqipëri. Ai është Arjan Ymeri, një emër i panjohur më parë nga publiku por edhe në ekran.

Ymeri prej disa kohësh është pjesë drejtuese e administratës së Top Channel si dhe ka qënë në një post drejtues pranë një kompanie celulare në vend. Ai do të jetë producenti i tretë i BBA, në këto 9 vite./www.imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.