Ja se kur do të transmetohet Big Brother Albania Fan Club 9!

Tashmë të gjithë jemi informuar se spektakli i Big Brother Albania 9 do të startoj më 18 Mars nën drejtimin e Arbana Osmanit.

Por as këtë vit, ashtu si kemi përcjell më parë nuk do të mungojë as post-spektakli i BB9, BB Fan Club i cili edhe këtë herë  do të drejtohet nga Albana Osmani dhe nën opinionin e blogger-it Olti Curri.

Top Channel ka njoftuar që spektakli do të mbetet ashtu si tradicionalisht të Dielave, vetëm se këtë edicion do të transmetohet në orën 13.00 ndryshe nga edicioni i kaluar ku transmetohej në orarin 12:25./imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.