Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë kthyer bashkë dhe kjo foto e vërteton këtë

Gjatë fundjavës, ishin të shumë personazhet e njohur shqiptarë që vendosën të shkonin në bregdetet, mes tyre Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, të cilët sipas mediave rozë dhe një hulumtimi të shpejtë në Instagram, ishin bashkë. Romanca mes tyre nuk vazhdonte më sipas një deklarate që dha aktori më herët këtë vit por mesa duket në këtë kohë pandemie ata janë rikthyer së bashku dhe ne mendojmë se kemi provat përfundimtare që e vërtetojnë këtë.

Në postimin e fundit në Instagram të Jonidës, që e ka shoqëruar me përshkrimin “Qetë, pastër, bukur”, ajo shihet të jetë në një makinë të tipti “Porsche”, nga stema në foto.

 

View this post on Instagram

 

Qete, paster, bukur 🤫☀️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Kush ka një makinë të tillë? Romeo sigurisht, gjë që mund ta shihni në foton e mëposhtme:

Për t´i “vënë kapak”, shtojnë dhe komentin e Visjan Ukcenajt, i cili ka komentuar tek postimi i Jonidës këtë:

Për ne është e qartë, por ju gjithsesi mund të gjykoni vetë. E rëndësishme është që gjatë kësaj kohe të qëndroni të sigurtë. /News31.al