Kujt i ri më mirë ky fustan i“Alexander McQueen” Luana Vjollcës apo modeles?

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Puntata e mbrëmshme e “Shiko kush luan” iu dedikua festave të 28-29 Nëntorit, me sfidat, lojërat dhe performancat të përshtatura për këtë rast.

Gjatë programit, por edhe në rrjetet sociale, tërhoqi jo pak vëmendje edhe veshja e moderatores Luana Vjollca, e cila i kishte qëndruar sërish besnike brandit “Alexander McQueen”.

Luana Vjollca mahnit me fustanin 'Alexander McQueen', ja çmimi marramendës  - Bota Sot

Buriminews 31
Artikulli paraprakSpitalet e Ballkanit afër kolapsit, sistemi shëndetësor në krizë nga mungesa e shtretërve dhe stafit
Artikulli tjetërTelefonata që shpëtoi të riut! Sherr brenda lokalit në Berat, Policia ndërhyn në kohë, i merr armën nga dora 28-vjeçarit