“Kuzgun” ndryshon pamjen, aktori thyen rrjetin me fotot e tij të reja

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aktori Barış Arduç ka vendosur të ndryshojë pamjen e tij. Ai ka postuar së fundmi në Instagram dy foto me pamjen e re, ku shfaqet me flokët e gjatë kaçurela.

Gjatë karantinës aktori nuk ka mundur të presë flokët dhe ka mbajtur këtë pamje. Arduç i publikoi fotot në Instagram duke përshëndetur fansat, por bllokoi komentet. Megjithatë fotot thyen rrjetin pasi brenda 1 dite arritën të mblidhnin gati 800 mijë pëlqime.

Kështu postimi i ri i aktorit është ndër më të pëlqyerit në llogarinë e tij në Instagram. Kujtojmë që Barış Arduç u bë i njohur në Shqipëri me rolin e “Omerit” në serialin “Dashuri me qira” ndërsa së fundmi e pamë në rolin e “Kuzgun”, serial i cili pati shumë sukses.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!