Ledioni poston foton e ëmbël nga ditëlindja e London Noor

Më 13 dhjetor të vitit të kaluar, London erdhi në jetë jo pak, por plot 5 javë më herët. Iu desh vetëm pak javë pasi përshëndeti botën që ta marrë veten shumë shpejt dhe pak muaj pas lindjes, filloi të na përshëndetë nga llogaritë sociale të prindërve dhe tezes së tij.

E djeshmja ka qenë një festë e vërtetë në familjen e madhe Liço dhe Hoxha. Edhe pse çifti ka qenë i rezervuar për të ndarë me miqtë momente nga festa, ishte teze Lori ajo që nuk i la fansat virtualë të hamendësonin, por bashkë me urimin, postoi edhe një foto nga ai kënd ku vareshin tullumbacet me “happy birthday”.

December 13th 2017. London Noor’s 1st birthday. We made it @sarahoxhaaa 😂

Un post condiviso da Ledion Lico (@ledionl) in data:

Ndërsa sot, është Ledioni ai që pak më parë ka postuar foton e ditëlindjes së parë të të birit, por duket se më shumë i drejtohet partneres së tij: “Ditëlindja e parë e London Nor. Ia dolëm Sara Hoxha” – shkruan Ledioni di për t’i kujtuar Sarës pothuaj vitin e parë, që me siguri nuk ka qenë aspak i lehtë për mikun tonë të vogël të Instagramit.

Marrë nga class

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.