Lule të Vetmuara – 25.02.2021 | Kader rrezikon jetën e saj për Songylin

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Vajzat janë të lumtura që do të shpërngulen në shtëpinë e tyre të re dhe bëjnë llogaritë për të blerë sendet që u duhen.

Ejlyl dhe Ali kalojnë një mbrëmje të bukur me njëri-tjetrin ndërsa Feride pas asaj që mori vesh për Aliun i mban qëndrim atij.

Ajo këshillon Ejlylin të mos nxitohet në lidhjen me Aliun. Vajzat e humbin rastin për të marrë shtëpi për shkak të Toprakut.

Kader përballet me Songylin dhe kritikohet ashpër nga ajo. Ato shohin në park Muratin dhe shkojnë ta shpëtojnë por bien në grackë.

Songyl dhe Kader rrëmbehen. Ali është i përfshirë në këtë çështje. Songyl arrin të arratiset me ndihmën e Kaderit e cila rrezikon jetën e saj.

Burimirevistawho.com
Artikulli paraprakMjekja tregon me lot në sy fjalët e fundit të 17-vjeçarit që ndërroi jetë nga Covid-19
Artikulli tjetërJuli merr thikën me vete në takim, Antonela bërtet: Ledjana zhdukuuuuu