Lule të Vetmuara – 01.04.2021 | Toprak dhe Feride marrin lajmin e bukur

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Vajzat dyshojnë se Javuz është gjallë dhe janë të tmerruara.

Nazan i paralajmëron të mos nxjerrin sekretin e tyre dhe të sillen sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Por për vajzat kjo nuk është e lehtë pasi i vret ndërgjegja. Ato nisin të kenë frikë për çdo zhurmë të vogël.

Xhemre sheh ëndërr sikur Javuzi është gjallë.

Kader gjithashtu e sheh Javuzin në rrugë. Toprak dhe Feride marrin lajmin e ëmbël që së shpejti do të bëhen prindër.

Personi që ka shantazhuar vajzat dhe Nazanin është Ezhder.

Ai ka parë gjithçka nga kamerat e sigurisë së shtëpisë dhe ka qenë ai i cili ka lëvizur trupin e Javuzit nga varri.

Ezhder i tregon vajzave dhe Nazanit gjithçka. Policia gjen trupin e Javuzit në pyll. Feride dhe Toprak mezi presin të bëhen prindër.

Burimirevistawho.com
Artikulli paraprakNjë ditë pasi dolën “çift” nga emisioni, ndahen Mevlani dhe Ledjana?!
Artikulli tjetër“Si gjenerik makinash ke dalë”, s’ka më armëpushim mes Sarës dhe Jasminës