Meshkujt shqiptar harrojnë ndeshjen dhe golat. Ilda Bejleri merr gjithë vëmendjen!

Moderatorja super sexy e e SuperSport gjithmonë ka qenë në qëndër të vëmendjes për super format e saj bombastike, tifozat e çmendur të futbollit kanë pasur gjithmonë një arsye më shumë për të ndjekur SuperSport, por edhe ato të cilët nuk ja kanë idenë futbollit janë statcionuar përballë ekranit vetëm me qëllimin për të parë bukuroshen Ilda.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe mbrëmjen e ndjeshme në emisionin “Zona Gol”, ku moderatorja Bejleri ka shkëlqyer me paraqitjen e saj dhe në super formë si gjithmonë.

 

Menjëherë meshkuj të shumtë kanë bombarduar inboxin e moderatores në Instagram me mesazhe të shumta ku e kanë komplimetuar dhe shprehut hapur pëlqimin e tyre ndaj Bejlerit. Epo nuk kemi çtë themi, nuk kemi kundërshtime. Çfarë është e Çezarit është e Çezarit!