VIDEO | Miley Cyrus dhe Dua Lipa vijnë si vampire në videoklipin “Prisioner”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në fillim të tetorit, pasi u vunë re duke xhiruar sëbashku një video në New York, filluan të dilnin zëra se Miley Cyrus dhe Dua Lipa po punonin për një bashkëpunim – një projekt që po e mbanin sekret.

Të dhënat e para të bashkëpunimit erdhën kur Cyrus zbuloi listën e këngëve që do mbante albumi i saj i ri që është një frymëzim rock-u dhe që titullohet “Plastic Heart” (zemra plastike). Në listën e këngëve ishte dhe ajo me Dua Lipën: “Prisioner”.

Miley Cyrus dhe Dua Lipa transformohen në vampire Rock n Roll-i për

Me Miley Cyrus dhe Dua Lipën teksa performjnë si yje rock-u, ata drejtojnë/ngasin një autobus në klip dhe më pas rrotullohën dhe janë shumë provokative në një tjetër ambient ku Miley derdh dhe një lëng qershie para se të dilnin të jepnin një shfaqje për publikun, e cila mbyllet me gishtin e mesit të Dua Lipës.

Ndërkohë kënga ka rezultuar një sukses i vërtetë. Është komentuar mjaft pozitivisht nga fansat dhe ende pa bërë 12 orë nga publikimi, ka arritur 4 milionë klikime.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!