Moderatorja dhe e bija e aktores së njohur nuk përban fjalorin! Shan rëndë gazetarin Mustafa Nano

Ajo ka qenë pjesë e protestës kundër prishjes së teatrit me statuset e saj publike në profilin Facebook. Inida Gjata ose Zhaku e njohur për publikun, në mënyrë të vazhdueshme ka ngritur zërin kundër prioshjes së Teatrit Kombëtar dhe nuk ka kursyer as fjalët këtë herë teksa ka sharë gazetarin e Provokacja Mustafa Nano.

Ja çfarë shkruan ajo për të: