Në përvjetorin e dashurisë Ledioni u kujdes të emociononte Sarën në mënyrën më të veçantë! | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Sara Hoxha dhe Ledion Liço sot festojnë përvjetorin e dashurisë dhe siç e do tradita, dhuratat nuk kanë munguar për njëri-tjetrin. Por, duket se Ledioni ka qenë shumë origjinal në idetë e tij.

Këtë e ka zbuluar Sara me foton e fundit në InstaStory, ku shihet një set enësh gatimi. Kjo nuk është e gjitha, sepse mbi to qendrojnë disa foto të Chrissy Teigen. Jo më kot, pasi modelja është e preferuara e Sarës. “Vij në shtëpi dhe gjej dhuratën më të ëmbël të përvjetorit.

Nga im shoq, i cili e di që nuk dua njeri sa Chrissy Teigen”, ka shkruar Sara, duke shtuar dhe një ikonë të qeshure. Dhe në fakt, kush nuk e do Teigen! Nga sensi i humorit, deri tek mënyra se si përshkruan dashurinë e saj me John Legend, modelja ka fituar zemrën e të gjithëve.

Nga ana tjetër, Ledioni nuk mund ta humbiste këtë rast pa personalizuar kështu dhuratën për Sarën. Edhe pse vetë nuk është i pranishëm në rrjetet sociale, herë pas here Lori apo vetë Sara e rikthejnë Liçon në vëmendje nëpërmjet postimesh të ndryshme.