Një foto e mrekullueshme e Arbanës me të birin | FOTO

Në postimin e fundit të moderatores së njohur Arbana Osmani në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet duke përqafuar të birin e saj Jon, një përqafim plot dashuri mes një nënë dhe birit të saj.

img-20160919-wa0000

Edhe këtë herë Arbana ka vendosur të ruajë intimitetin e të birit duke mos i treguar fytyrën, gjithsesi kjo foto duket e mrekullueshme. Moderatorja ka vendosuer që mos ta komentojë foton e postuar por ta shoqërojë atë me një emocion.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.