Njihuni me anëtarët e jurisë të “Your Face Sounds Familiar 2”

Ditë më parë ju informuam ekskluzivisht se edicioni i dytë i Your Sounds Familiar Albania do të nis në muajin Shkurt. Tashmë të reja ka nga spektakli talent show me VIPa.

Si kurrë më parë, dhe pa shumë pritje producentja Vera Grabocka dhe moderatorja Alketa Vejsiu kanë bërë të ditur të gjithë antarët e jurisë për këtë edicion të dytë.

Këtë edicion të ri të spektaklit do të largohen artisti Frederik Ndoci dhe këngëtarja Bleona Qerreti, vendin e të cilëve tashmë do ta zëri dy artiste të reja.

Pjesë e spektaklit në TV Klan do të jenë, aktorja Olta Gixhari dhe këngëtarja Alma Bektashi, kjo e fundit e larguar nga Top Channel pas pozicionit të saj si anëtare e jurisë në “The Voice…’ për pesë edicione.

Tashmë na mbetet për të zbuluar vetëm konkurentët në formatin e Endemol.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.