Performanca e Rita Ora në MTV EMA | VIDEO

Këngëtarja më origjinë shqiptare ka shkëlqyer mbrëmjen e ndarjes së çmimeve muzikore të MTV EMA 2017.

Rita Ora ka qenë protagoniste e këtij edicioni si prezantuese ndërsa ka performuar edhe hit-et “Your Song” dhe “Anywhere”.

Në vazhdim mund të ndiqni video e performancës.

 

REKLAMA
Loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.