Pushime hot për Fatjonin e Big Brother 8 me një ruse, po Xhensila?

Pas fotos nudo ne pishine ne Turqi, eshte radha e nje tjeter fotografie qe na ra ne dore nga dergues anonime ne inboxin e faqes. Fatjoni duket ne nje poze erotike me nje femer qe shihet qarte se nuk eshte Xhensila. Nuk dime asgje me shume per kete vajze sesa mesazhi ne inbox qe tregonte se ajo ka qendruar ne shoqerine e Fatjonit gjate gjithe mbremjes se djeshme dhe se fliste rusisht.

fatjoni big brother albania 8 hot me nje bjonde

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.