Renato Mekolli i heq të gjitha!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Eshtë një nga personazhet më të dashur të ekranit por gjithashtu edhe një nga meshkujt më të dëshiruar nga publiku femëror. Shefi sexy i Masterchef Albania, Renato Mekolli, njihet për vanitetin e tij dhe këtë e ka shfrytëzuar më së miri duke tërhequr gjithmonë vemendjen e fansave me fotot provokuese në profilet e tij në rrjetet sociale.

Në foton më të re të publikuar Renato Mekolli ka vendosur ti heq të gjitha, në fakt jo tamam të gjitha, por duke lënë mbuluar atributet e tij me një përparëse për të na kujtuar dhe njëherë prejardhjen e tij prej Masterchefi!

10398681_10205775241413422_5073082012478069253_n

Nuk është hera e parë që shefi bukurosh provokon me fotot e tij sensuale duke u bërë shpesh herë objekt i dëshirave intime të shumë femrave.

Artikulli paraprakAlbana Osmani merr një propozim të pazakontë në Fiks Fare! (Video)
Artikulli tjetërEva Alikaj: Ndriçim Xhepa ishte dashuria e jetës sime