Sulejmani i Madhërishëm – 08.10.2020 | Përse sulltani i ka thirrur katër vëllezërit?

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Hyrrem tashmë më e pushtetshme se kurrë vazhdon të jetë në krye të haremit të saj.
Ndërkohë sulltani urdhëron të mbledhë të gjitha princat e tij që tashmë administrojnë secili nga një provincë me vete.
Si do të jetë takimi i katër vëllezërve?
Cila është arsyeja që sullltani i ka thirrur ata?
Ndërkohë Hyrrem dhe Rustem pasha vazhdojnë me planet e tyre…

Artikulli paraprakSingapori do të paguajë qytetarët për të lindur bebe gjatë pandemisë
Artikulli tjetërVIDEO | Bebe Rexha i tregon reperes amerikane si të bëjë twerk me këngë popullore shqiptare