Tea kapet mat duke dale nga hoteli me ish konkurrentin e Perputhen

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Tea e Perputhen eshte kthyer ne nje nder njerezit me te perfolur. Lidhja me Andin e beri publikun te fiksohej me teper pas tyre si cift.

Por surpriza vjen pikerisht diten qe Andi ka vendosur ti propozoje Teas. Kryefjala.com ka kapur disa foto te publikuara nga Shqipja. ku Tea shihet duke dale nga hotel Colosseu me Beartin, djalin nga Kosova i cili vendosi te linte ne mes emisionin. Shqipen nuk e beson njeri por mesa duket ajo nuk genjen

Ajo c’ka na beri te mendojme se jane pikerisht ata, jane xhupat dhe palltot me te cilat konkurrentet kane postuar edhe foto me vete.

Kjo nuk eshte hera e pare qe Tea kapet mat me nje nga djemte. E njejta gje ka ndodhur qe ne fillim te emisionit me Arbrin. E pra mesa duket Tea e paska ves.

   

BurimiKryefjala
Artikulli paraprakPër herë të parë në historinë e Shqipërisë vdekjet tejkalojnë lindjet, shtesa natyrore në 2020 negative
Artikulli tjetërShenja xhelozie nga Bearti, sulmon Andin pas propozimit ndaj Teas