“Top Story” i Sokol Balles si “Opinion” i Blendi Fevziut. Ja çfarë do të kenë të përbashkët dy emisionet rivale!

Sezonit të ri televiziv në Top Channel këtë vit nuk do t’i mungojë emisioni i politikës dhe aktualitet “Top Story”. Themi nuk do t’i mungojë pasi gazetari Sokol Balla duket se do të jetë protagonisti i këtij sezoni!

Ndryshe nga vitet e tjera këtë sezon të ri, gazetari i njohur ka vendosur t’i shpallë “luftë” të hapur rivalit të tij Blendi Fevziut me Opinion. Sipas disa burimeve ende të pa konfirmuara, Top Story do të shtojë takimet e tij katër herë në javë, sukrse emisioni Opinion në TV Klan.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.