Tuna: Nuk e kam marrë ende çmimin e premtuar në “Dancing With The stars”!

Këngëtarja, Tuna është kampjonia në fuqi e spektaklit “Dancing With The Stars“ dhe me sa duket ende nuk është shpëblyer për mundin dhe punën e saj në këtë spektakël.

Këngëtarja në një intervistë ekskluzive për Abc News ka lënë të kuptohet se gjithë reklama që iu bë natën finale të spektakit eshte kthyer ne nje zhgenjim per te por per kete teme ajo ka thene se do te flasi me gjeresisht ne nje tjeter prononcim. Apartamenti qe ishte edhe çmimi i madh i Dancing With The Stars ende nuk i eshte dorezuar kengetares dhe arsyet mbeten serisht te paqarta per publikun.

I njëjta veprim na ndododhur dhe me Lori Hoxhën, fituese e një ndër edicioneve të Dancing ku edhe ajo nuk e morri apartamentin që i ishte premtuar sa çeshtja u kthye ne nje debat publik mes fitueses dhe producentes Holta Dulaku e cila e mohoi nje fakt tille duke me argumentin se ishte Lori Hoxha dhe familja e saj qe nuk ishte paraqitur ne zyrat e produksionit per te terhequr çelsat e apartamentit.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.