VIDEO | Grida dhe Elisa përballen tek “Kosherja”, çfarë ndodhi në “Lag”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Puntata e dytë e spektaklit të humorit “Kosherja” ishte plot surpriza.

I ftuari special ishte mjeku i njohur Pëllumb Pipero, i cili tregoi talentin e ri në aktrim përballë “vajzave të TikTok-ut” nën interpretimin e Bes Kallakut dhe Juxhin Plovishtit.

Një tjetër moment pikant ishte emisioni i Kosheres, “Lag” nën moderimin e Xhendri Afës.

Të ftuarat e radhës ishin Grida dhe Elisa përballë njëra-tjetrës për të diskutuar për zgjedhjet.

Për të parë çfarë ndodhi ndiqni interpretimin e Ermir Hoxhaj, Franceska Hysit dhe Alba Shtembarit.

 

Artikulli paraprakA do lirohen masat? Rakacolli: Fushata, vendimi për tubimet dhe si do votohet në 25 prill
Artikulli tjetërPrej 3 vitesh në një lidhje dashurie? Ana i përgjigjet akuzave të Erit: Për të marrë vëmendje…