Prej 3 vitesh në një lidhje dashurie? Ana i përgjigjet akuzave të Erit: Për të marrë vëmendje…

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga ka hedhur akuza të forta se Ana Kauri, e cila u largua nga programi para disa javësh, ka lidhje dashurie me një djalë prej 3 vitesh.

Ndër të tjera, e cilësoi Anën si vajzën më false ndërsa kjo e fundit i ka mohuar këto zëra duke thënë se Eri e ka bërë të gjithë për vëmendje.

“Njerëzit për të marr vëmendje çfarë nuk thonë për të tjerët… Janë të lirë të bëjnë lajme për aq kohë sa fitojnë ndjekës”, i është përgjigjur Ana një ndjekësi që e ka pyetur.

BurimiTop Channel
Artikulli paraprakVIDEO | Grida dhe Elisa përballen tek “Kosherja”, çfarë ndodhi në “Lag”
Artikulli tjetërTea dhe Bearti i japin fund lidhjes? Postimet që ngrenë dyshimet se historisë së dashurisë i ka ardhur fundi!