10 vite bashkë, urimi i Dritan Hilës për Rudina Xhungën nuk është aspak i zakonshëm

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ditën e sotme dy gazetarët e njohur, Rudina Xhunga dhe Dritan Hila festojnë 10-vjetorin e tyre. Ata kanë zgjedhur ta urojnë njëri-tjetrin publikisht me foto ku shfaqen krah njëri-tjetrit, por jo siç ndodh zakonisht me dedikime romantike.

“10 vite bashkë. E fortë dole”, shkruan Dritani si një kompliment për bashkëshorten e tij, që pa dyshim shkakton edhe të qeshura. Ndërsa Rudina shpërndau urimin e Dritanit me një foto familjare. Kujtojmë se ata janë prindër të një vajze, të quajtur Alana.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!