Aktorja e pranon hapur: Në ‘Dance With Me’ kam ardhur për të gjetur burrë!

Mbrëmjen e djeshme ka startuar spektakli i vallëzimit me yje “Dance With Me Albania” në TV Klan. Një nga çiftet më simpatik të këtij edicioni është edhe aktorja Anais Lika dhe moderatori Albi Isakaj.

Menjëherë pas perfomancës së çiftit nuk ka munguar ngacimi i Robert Aliaj duke i kërkuar çiftit të trasmetojë një tjetër lloj emocioni, e ndërsa Alketa kërkoi pikët e jurisë Anais Lika mori mikrofonin dhe tha:”Nuk kam ardhur për pikët këtu, kam ardhur të gjej burrë” u shpreh Ana Lika me humor. Në fakt nuk e ka keq, sot është bërë vështirë për burrë