Alketa Vejsiu rrëfehet në një intervistë ndryshe për “Jo Vetëm Modë”

Prezantuesja Alketa Vejsiu do të jetë e ftuara e speciale e emisionit të sotëm “Jo Vetëm Modë“.

Fituesja e çmimit “Prezantuesja e Më e Mirë” në IMA Awards 2015 ka vendosur të rrëfehet në një intervistë ekskluzive për Floriana Garon, prezantuesen e emisionit. Alketa për herë të parë ka folur për familjen, karrierën, sipërmarrjen e saj, dhe sfidat për të arritur majat e suksesit në televizion.

Ndryshe nga intervistat qe prezantuesja ka dhene deri tani, me këtë mini dokumentar, për të cilin stafi i Tv Klan ka punuar tre jave, do të kemi mundësi të njohim më shumë Alketën si person përtej profesionit të prezantueses së shkathët që bëri për vete me mijra teleshikues. Prandaj mos e humbisni sonte Jo Vetëm Modë në orën 20.05 në TV Klan!

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.