Anisa Petrela eshte Miss Shqiperia 2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pas nje rrugetimi 1 mujor 31 bukuroshet konkurrente per kuroren e Miss Shqiperia 2014 zbriten ne nje prej me te bukurave kala te trojeve Shqiptare. Live nga Kalaja e Ulqinit,  nje mbremje madheshtore, plot surpriza e te ftuar, e cila pati ne fund nje fitues dhe ajo ishte 19-vjecarja nga Tirana, Anisa Petrela, e cila kurorezohet keshtu si Miss Shqiperia 2014.

Artikulli paraprakSkandal: Petri Bozo përjashton mediat kosovare nga “Miss Shqipëria”
Artikulli tjetërTe jesh i bukur rreth te 40-ve. Ja cilet jane 15 meshkujt latin me terheqes te starsystem!