Arbana Osmani prezantuese e Big Brother Albania 9!

Enigmat qe kane shoqeruar keto kohe median shqiptare rreth prezantimit te Big Brother Albania, mesa duket kane gjetur pergjigje, nga vete Arbana Osmani, moderatorja simpatike e Top Channel e cila u rikthye kete sezon me “Ne 1 Jave”.

Instagram Arbana Osmani njofton BB9

Ne nje postim ne instagram ajo ka zbuluar se do te jete perseri moderatorja e Big Brother Albania 9, i cili kete here do te filloje ne Pranveren e 2017-ës duke i dhënë kështu fund pyetjeve të shumta të shikuesve dhe fansave në rrjetet sociale.

Ndërkohë mbetet ende enigmë nëse do të zhvillohet edicioni special me “Vip Brother”

InfoMedia Albania

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.