Arrestohet Arjoni ish konkurenti i Përputhen bashkë me të dashurën

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ish-konkurrenti i emisionit Për’Puthen, Arjon Luli dhe partnerja e tij, Serena Sula, kanë qenë të ftuar në emisionin ‘Expuls’ ku kanë rrëfyer detaje mbi lidhjen e tyre, ndërsa janë përballur dhe me një situatë të papritur. Gazetari u ka nxjerrë një video ku shihet se ata janë ndaluar nga policia në rrugë.

Sipas asaj që thonë të dy ata, patrulla i ka ndaluar pak ditë më parë tek “Sheshi Wilsom” në Tiranë.

Arsyeja, sipas tyre është e gjitha për shkak të xhelozisë qe janë të famshëm, dhe janë kapur te fakti që Serena bën Tëerk në makinë, fakt të cilin Serena e pranon por thotë qe nuk është e paligjshme.

Sipas Arjonit, ato janë mbajtur “peng” për më shumë se 1 orë, dhe njëri prej policëve është i famshëm, bën filma dhe ka shfrytëzuar rastin duke përdorur uniformën për inate personale.

Arjon Luli live me Serena Sula... Video +18 - YouTube

BurimiKryefjala
Artikulli paraprakArbenita ti je?! Fero ngatërron gruan me Kendall Jenner
Artikulli tjetërSara Hoxha ka një të preferuar në “Për’puthen” dhe fëmijën e dytë e dëshiron vajzë