Bleona me veshje të njëjtë në disa emisione | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Bleona postoi një foto në Instagram në të cilën shfaqej në një studio në Rusi duke lançuar këngën “Take You over” dhe madje edhe performoi.
Pasi e pamë performancën na ra në sy diçka! Këngëtarja u gjend në Tirane javën e kaluar për të promovuar klipin e saj më të fundit “Take You Over” dhe sigurisht që do të ishte e ftuar në shumë emisione televizive dhe radiofonike, transmeton madtv.
Vëmendja jonë u përqëndrua te sherri i saj me Iva Ticon dhe harruam detaje të tjera si përshembull çfarë kishte veshur.
Këngëtarja ishte e ftuar në:
1) Live From Tirana me Olti Currin
2) 3jat Mad me Rudin dhe Mateon
3) Opinion me Blendin Fefziun
4) Zone e Lire me Arian Çanin
5) Konferenca për shtyp në Tiranë
6) Së fundmi një emision në Rusi.
Gjëja e përbashkët në të gjitha këto emisione veç provomovimit të këngës janë edhe rrobat e Bleonës të cilat janë të njëjta. Veçanerisht pantallonat meshin dhe sandalet, sepse bluzat deri diku i alternon me njëra tjetrën.

image

image

image

Marrë nga Telegraf

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!