Bleona Qereti ‘i vë flakën’ rrjetit | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti është rikthyer  më sensuale se kurrë, poston fotot ‘hot’ dhe ekspozon të pasmet.

Bleona Qerreti na kishte munguar dhe tani këngëtarja e njohur është rikthyer më sensuale se kurrë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto vërtet të nxehta që nuk kanë kaluar pa marrë vëmendjen e fansave.

Ajo shihet me një ‘body’ rrjetë paksa të tejdukshme si dhe me një tjetër ngjyrë rozë.

E veçanta dhe provokuese si gjithmonë, Bleona ka ekspozuar format e saj tërheqëse.

Burimisot.com.al
Artikulli paraprak​31 filma dhe dokumentarë do të shfaqen në Festivalin Sportiv “Prishtina 2020”
Artikulli tjetërJava nis me reshje të dendura shiu! Sinoptikanët paralajmërojnë ulje të temperaturave, ja kur pritet të ketë përmirësim të motit