Doktori i Mrekullive – 20.02.2021 | Këvëllxhëm kërkon nga Beliz 50% të spitalit

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Këvëllxhëm kërkon nga Beliz 50% të spitalit pa lindur akoma fëmija.

Ferman i jep dorëheqjen e tij Këvëllxhëmit dhe e paralajmëron atë që shumë shpejt të gjithë do e bëjnë një gjë të tillë.

Si do ta presë Këvëllxhëm një kërcënim kaq hapur?

Një asistente e re vjen në spital…

BurimiTV KLAN
Artikulli paraprakApple po punon për rrjetin 6G
Artikulli tjetërJa kur do të fillojë “Për’puthen +40”!