“Doktori” pushohet nga puna në Fiks Fare? Ndryshime të tjera vijojnë në Top Channel

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ndërsa pak ditë më parë, Ben Blushi drejtori i ri i Top Channel vendosi që çdo program i televizionit të vetë financohej, sot Fiks Fare ka bërë të tjera ndryshime.

Burime të IMAlbania.com bëjnë me dije se përveç një numri mjaft të madh gazetarësh të hequr nga redaksia e emisionit investigativ, sot një tjetër personazh ikonik i formatit mund të jetë larguar përfundimisht.

Gent Pjetri i njohur ndryshe si “Doktori”, prej vitesh ka qenë pjesë e emisionit “Fiks Fare” si moderator ndërsa pas ndryshimeve që ndodhën disa muaj më parë ai u bë pjesë e rubrikës së “Monitorimeve”.

Një informacion tjetër ende i pakonfirmuar është se Fiks Fare mund të largojë edhe velinat e formatit, të cilat kanë qenë prezente si shoqëruese gjatë transmetimit prej vitesh.

Na ngelet të mësojmë më tepër gjatë ditëve në vazhdim se si do vazhdojë fati i “Fiks Fare”, ndoshta i gjithe emisioneve të Top Channel./IMA/

Artikulli paraprakPërgjithmonë e Jotja: Vajza e luleve dëbon Angustian, Vanesën dhe Eufrasian // 06.03.2018
Artikulli tjetërVizion Plus sërish probleme me dhënien e rrogave