Edi Rama për herë të parë në një intervistë pas fitores së mandatit të dytë | VIDEO

Kryeministri Edi Rama do të jetë i ftuari i parë i gazetarit Lutfi Dervishi në sezonin e ri telvziv të emisionit “Përballë”.

Kryeministri i vendit tanimë me ekipin e ri qeverisës “Rama 2” rrëfen për sfidat dhe objektivat për të ardhmen marrëdhënin me Opozitën dhe Presidentin e ri si dhe reformat Kushtetuese e atë Zgjedhore.

Takimi do të jetë këtë të premte në orën 20.45 në RTSH 1.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.