Në provën e dytë gjenerale për Eurovision Song Contest 2016 Eneda Tarifa ka shkëlqyer me përformancën dhe vokalin e saj brilant. Ka spikatur edhe veshja e saj ngjyrë ari që mund të jetë edhe një nga fustanet që do të vesh në natën live gjysëmfinale.

Netët gjysëmfinale të Eurovisionit do të zhvillohen në datat 10 dhe 12 maj, ku Eneda do të këndojë në natën e dytë për të siguruar një vend në finalen e madhe të datës 14 maj.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.