“Bon Bon” e Era Istrefit në klasifikimin Top 50 në Itali

Suksesi ndërkombëtar i Bon Bon tashmë ka mbërritur edhe në vendin fqinj Itali.

Era Istrefi këtë javë është bërë pjesë e klasikimit zyrtar Top 50 të Radio Deejay, një nga radiot më të dëgjuara kombëtare në Itali.

PicsArt_05-08-08.02.12

Bon Bon renditet në pozitën 46 të kësaj jave. Një tjetër arritje që na bën të ndihemi krenar për artisten tonë dhe që premton që kënga e saj të jetë një hit vere në Itali.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.