Ermal Merdani propozim në ujë!

Mister Ermal Merdani, një nga ish banorët e Big Brother 5 dhe konkurent në edicionin e kaluar të “Dancing…”, ka zgjedhur ti bëj një propozim të veçantë të dashurës së tij. Nëpërmjet një video të publikuar në rrjetet sociale, tregohet Ermali duke e propzuar atë i zhytur ujë.

Ne koke te beqareve

Posted by Ermal Merdani on Saturday, August 8, 2015

Ermal Merdani ka qënë konkurent në edicionin e pestë të Big Brother Albania, ku krijoi një lidhje dashurie me Françeska Jaçe, e cila nuk ishte shumë jetëgjatë.

Stafi i IMA i uron jetë të lumtur çiftit të ri!

IMA / J. Kasaj

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.