Fatos Lubonja “thumbon” Blendi Fevziun dhe Opinion

Fatos Lubonja ka qenë i ftuar pothuajse i përhershëm i emisionit “Opinion” të Blendi Fevziut.

Përveç kësaj, ata janë edhe miq të ngushtë.

E megjithatë, Lubonja nuk ngurron që ta thumbojë atë.

Ai ka thënë në emisionin e Sonila Meços tek Agon Channel, ku dhe Lubonja do të ketë një emision të vetin, se Fevziu i shkruan librat e vet nxitimthi.

Jo vetëm kaq, por Lubonja ka thënë se emisioni “Opinion”, ku ai është shfaqur për vite me radhë, nuk është i pavarur.

Sipas tij, “Opinion” është zgjatim i politikës dhe Fevziu nuk ka mundur dot ta ngrejë atë më lart, si një pushtet i katërt.

Marre nga Koha Jone

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.