Fëmijë me Markun? Ja çfarë thotë Rudina…

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Sfida e Bieta Sulos në “Ftesë në 5” zbuloi më shumë detaje nga marrëdhënia mes moderatores Rudina Dembacaj dhe ish-deputetit Mark Frroku.

E pyetur nga Bieta për një fëmijë të dytë, Rudina u përgjigj pozitivisht, por në një plan më afatgjatë, pasi për momentin është e angazhuar në biznes dhe në botën e spektaklit.

“Kam në plan një fëmijë tjetër, po, a e kam në plan tani? Jo. Ne kemi shumë angazhime, nuk është momenti për të menduar për bebe të vogël, unë kam spektaklin, kemi shumë angazhime. Mendoj që Viktorja është ende e vogël, të rritet edhe pak”, tha Rudina.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!