Fest’ 58, ja kur do të këndojë Mahmood-i në Pallatin e Kongreseve!

Pak ditë më parë mësuam se një nga të ftuarit special që do të ngjitet në skenën e Festivalit të 58-të të Këngës është artisti i famshëm italian Mahmood.

Nëse nuk keni rezervuar akoma një biletë për natën e parë në Mytickets.al duhet të nxitoni se krahas 10 hiteve që këngëtarët shqiptarë do të sjellin, Mahmood do të performojë një kolazh nga hitet e tij më të fundit.

“Soldi” dhe “Barrio” do të performohen për herë të parë në një skenë shqiptare nga Mahmood-i i shoqëruar nga efektet special të skenës së Festivalit të Këngës.

Dimë t’ju themi vetëm që ka surpriza për ata që do të jenë në sallë!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.